امروز یکشنبه 26 آبان 1398

جونگ دو جون ، ابرسریال تاریخی که KBS1 را دوباره احیا کرد

كد خبر    :  3329
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/03/05 - 04:38:08
جونگ دو جون ، ابرسریال تاریخی که KBS1 را دوباره احیا کرد وقتی سریال تاریخی جونگ دو جون از شبکه کی بی اس ۱ شروع به پخش کرد، اکثر قریب به یقین طرفداران سریال های تاریخی منتظر دیدن این سریال تاریخی با زیرنویس فارسی شدند، و چند روز پس از پخش قسمت اول، زیرنویس انگلیسی این سریال منتشر شد. شاید هیچ کس حتی به ذهنش خطور نمیکرد که زیرنویس این سریال بسیار زیبا متوقف بشه و حتی بعد از چند ماه از پخش جونگ دو جون، بازهم زیرنویسی از آن منتشر نشد!

جونگ دو جون ، ابرسریال تاریخی که KBS1 را دوباره احیا کرد

 

بخش اول: حسرت بزرگ

   وقتی سریال تاریخی جونگ دو جون از شبکه کی بی اس ۱ شروع به پخش کرد، اکثر قریب به یقین طرفداران سریال های تاریخی منتظر دیدن این سریال تاریخی با زیرنویس فارسی شدند، و چند روز پس از پخش قسمت اول، زیرنویس انگلیسی این سریال منتشر شد. شاید هیچ کس حتی به ذهنش خطور نمیکرد که زیرنویس این سریال بسیار زیبا متوقف بشه و حتی بعد از چند ماه از پخش جونگ دو جون، بازهم زیرنویسی  از آن منتشر نشد! هنوزم معلوم نیست که چرا کی بی اس از انتشار زیرنویس های سریال جونگ دو جون خودداری کرد. قسمت آخر هم پخش شد اما دریغ از زیرنویس! خیلیا هنوز امیدوار بودن که شاید کی بی اس میخواد پس از اتمام پخش سریال، زیرنویسارو منتشرکنه که این چنین نشد. شاید بهتره بگم که هیچ کس انتظار اینو نداشت که دیگه زیرنویسی از جونگ دو جونگ منتشر بشه و تقریبا همه از دیدن این سریال پشیمون شده بودن ،نه تنها در کشور عزیزمون ایران بلکه در کل جهان! زمانی حسرت ندیدن این سریال رو بیشتر میخوردیم که در جشنواره کی بی اس سال ۲۰۱۴، سریال جونگ دو جون بیشتر جوایزو درو کرد و بسیاری از جوایزرو این سریال تاریخی زیبا تصاحب کرد. امید برای دیدن این سریال  داشت از بین میرفت که به یکباره همه چیز تغییر کرد…….

 

Sam Bong statue at Dodamsambong

مجسمه سامبونگ یا همون جونگ دو جونگ اولین نخست وزیر چوسان

 

۵۰۳۹۹۰۸۲۲۰۵۹۳۲۸۹۱۷۴۵۰۱۷۷۷۸۶۸۹۴۸۲۱۷۰۵۹۳۵۷ - Copy۲۴۸۹۹۰۰۳۰۳۸۱۲۱۱۵۳۰۴۳۵۰۶۷۵۷۱۳۴۳۶۶۸۴۳۹۷۸۷۸۲۵۳۴۱۵۱۸c1d3e5c1c72641e5d5ff5ddd_Y9KHAnPangC6boyRqXTvEL - Copy۲۵۳۴۱۵۱۸c1d3e5c1c72641e5d5ff5ddd_5OauBow8x6qwERbBQ7 - Copy

 

تگ های جونگ دو جون ، ابرسریال تاریخی که KBS1 را دوباره احیا کرد :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي