امروز سه شنبه 28 آبان 1398

Independence Day بدون Will Smith مقابل دوربین رفت + خلاصه داستان

كد خبر    :  3388
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/03/17 - 18:46:48
Independence Day بدون Will Smith مقابل دوربین رفت + خلاصه داستان قسمت دوم از فیلم علمی تخیلی «روز استقلال-Independence Day» در نیو مکزیکو جلوی دوربین رفت.

قسمت دوم از فیلم سینمایی «روز استقلال» ۱۹ سال پس از ساخت قسمت اول از این فیلم علمی تخیلی،توسط کمپانی «فاکس قرن بیستم» در نیومکزیکو جلوی دوربین رفت.

داستان قسمت دوم در ادامه قسمت اول ولی ۱۵ سال بعد را به تصویر می‌کشد. در این قسمت «ویویکا ای. فوکس» بار دیگر در نقش قبلی خود «جاسمین دوبررو» بازی خواهد کرد و تمام شخصیت‌های بیگانگان مربوط به قسمت اول بار دیگر در قسمت دوم نیز حضور خواهند داشت.

در قسمت جدید علاوه بر «فوکس» بازیگران دیگری چون «جف گولدبلوم»، «بیل پولمن»، «لیام همسورث» و «جاد هریش» بار دیگر به نقش‌های سابق خود بازخواهند گشت، «سلا وارد» نیز همانند قسمت اول، نقش رئیس جمهور را بازی خواهد کرد، البته آنچه مسلم است که «ویل اسمیت» دیگر در این پروژه سینمایی حضور نخواهد داشت.

این قسمت از فیلم همچون قسمت اول به کارگردانی «رونالد امریش» ساخته خواهد شد و قرار است ۲۴ ژوئن سال آینده میلادی آماده نمایش شود.

قسمت اول از فیلم «روز استقلال» سال ۱۹۹۶ میلادی با بودجه‌ای بالغ بر هفتاد و پنج میلیون دلار ساخته و اکران شد. این فیلم در گیشه به فروش رویائی بیش از هشتصد و هفده میلیون دلار دست یافت

تگ های Independence Day بدون Will Smith مقابل دوربین رفت + خلاصه داستان :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي