امروز یکشنبه 26 آبان 1398

لی مین هو دردسر ساز شد

كد خبر    :  3420
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/03/24 - 19:26:04
لی مین هو دردسر ساز شد لی مین هو و پارک شین های که ۲ سال پیش در سریال وارثان کنار هم بازی کردند به مراسمی در کشور چین به نام baeksang art awards دعوت شدند

لی مین هو دردسر ساز شد

qo69fulk29sgtmsta3kh

لی مین هو و پارک شین های که ۲ سال پیش در سریال وارثان کنار هم بازی کردند به مراسمی در کشور چین به نام baeksang art awards دعوت شدند. از لی مین هو حدود ۲ ماه پیش خبری رسیده بود که با میس سوزی رابطه ی جدی دارد ولی در کره همه آرزو داشتند که لی مین هو با پارک شین های ازدواج کند و پس از انتشار خبر رابطه ی مین هو و سوزی همه جا خوردند و ناراحت شدند.

این دو پس از ۲ سال همدیگر را در این مراسم در چین دیدند و کنار هم نشستند. پس از مدتی مجری برنامه نام این دو نفر را خواند که بر روی سن بروند. همه انتظار داشتند که لی مین هو پارک شین های را تا بالا همراهی کند اما در کمال تعجب مین هو تنها و بدون توجه به شین های بر روی سن رفت…..

جالب اینجاست که پارک شین های وقتی این رفتار مین هو را دید بسیار شوکه شد و کاملا مشخص بود که ناراحت شده اما چیزی به رو نیاورد.

در کره لی مین هو به مغرور بودن معروف است و پس از مراسم آن شب بسیاری از سایت ها از لی مین هو انتقاد کردند و او را کسی که جنتلمن نیست معرفی کردند. البته بسیاری میگویند لی مین هو انتظار برنده شدن را نداشته و پس از خواندن اسم او توسط مجری برنامه او شکه شده و سریع به روی سن رفته اما در هر صورت این رفتار او باعث جنجال شد و خیلی ها از او انتقاد کردند. چون در کره همه امیدوار بودند لی مین هو که جذاب ترین مرد کره ای و پارک شین های جذاب ترین زن کره ای است به هم برسند اما مین هو نشان داد که پس از رابطه اش با خانوم سوزی علاقه ای به پارک شین های ندارد.

تگ های لی مین هو دردسر ساز شد :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي