امروز یکشنبه 26 آبان 1398

پوسترهای جدید از The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

كد خبر    :  3426
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/03/28 - 04:56:59
پوسترهای جدید از The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Lionsgate تازه ترین تریلر فیلم The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 را منتشر کرد…

این فیلم آخرین قسمت از سری Hunger Games می باشد که در آن کتنیس اوردین (جنیفر لارنس-Jennifer Lawrence) حالا به طور کامل متوجه می شود که تلاش های او فقط برای زنده ماندن نیست، بلکه برای آینده است. در ادامه می توانید پوستر تیزر فیلم The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 را مشاهده نمایید.

در کشور پانم که اکنون در یک جنگ سراسری و تمام عیار است، کتنیس در مبارزه نهایی با رئیس جمهور اسنو (دونالد ساترلند) رو در رو می شود. کتنیس که نزدیک ترین دوستان خود را که شامل گیل (لیام همسورث)، فینیک (سم کلافلین)، و پیتا (جاش هوچرسون) می شود به همراه دارد، به ماموریتی می رود که هدف آن به قتل رساندن رویس جمهور اسنو می باشد، کسی که به شدت نابودی کتنیس را می خواهد. تله ها، دشمنان و تصمیمات کشنده کتنیس را بیشتر از هر میدان مبارزه‎‎ای که او در “بازی های عطش” در آن حضور داشت به چالش خواهند کشید.

فیلم The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 توسط فرانسیس لارنس-Francis Lawrence از روی فیلمنامه‎ای از پیتر کریگ و دنی استرانگ کارگردانی شده و گروه بازیگران آن نیز شامل برنده جایزه اسکار جنیفر لارنس، جاش هوچرسون، لیام همسورث، وودی هرلسون، الیزابت بنکس، فیلیپ سیمور هافمن، جفری رایت، ویلو شیلدز، سم کلافلین، جنا مالون، استنلی توچی و دونالد ساترلند می باشد که از فیلم های The Hunger Games و The Hunger Games: Catching Fire نقش های اصلی خود را بازخواهند یافت. همچنین بازیگران فیلم قبلی یعنی برنده پنج جایزه اسکار جولیان مور، ماهرشالا علی، ناتالی دورمر، وس چتم، الدن هنسون و اوان راس نیز در نقش های خود بازخواهند گشت.

این فیلم در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۹ آبان ۱۳۹۴) در سینماها اکران خواهد شد. (screenfa)

hunger_games_mockingjay__part_two_xlg

hunger_games_mockingjay__part_two_ver3_xlg

hunger_games_mockingjay__part_two_ver2_xlg

تگ های پوسترهای جدید از The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي