تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

خبر : حضور لی مین هو در فیلم سینمایی bounty hunter

1394/04/02 - 05:10:08
لی مین هو پس از حدود ۱ سال غیبت برگشت و این بار هم با یک فیلم سینمایی.


لی مین هو پس از حدود ۱ سال غیبت برگشت و این بار هم با یک فیلم سینمایی.

کمپانی star house اعلام کرد فیلم bounty hunter  یا (بخشش شکارچی) در سال ۲۰۱۶ به نمایش درخواهد آمد و لی مین هو تنها بازیگر کره ای این فیلم خواهد بود. این فیلم یک فیلم چند ملیتی خواهد بود و قرار است در کشور های مختلفی از جمله هنگ کنگ و کره و تایلند و…. فیلمبرداری شود. بسیاری از کمپانی های دیگر هم از این فیلم حمایت خواهند کرد.

lee-min-ho

لازم به ذکر است که ژانر این فیلم اکشن است و لی مین هو به واسطه ی بازی در سریال شکارچی شهر و فیلم گانگنام بلوز و به این خاطر که مهارت لازم در کارهای اکشن و مهارت های رزمی را دارد برای این نقش انتخاب شده.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_2_(9)

از این فیلم انتظار بسیار زیادی میرود یا به عبارتی پرانتظارترین فیلمه چون قراره در هالیوود هم پرده برداری بشه و به نمایش دربیاد.

کارگردان این فیلم اتریشین هست و بازیگر زن نقش مقابل مین هو نیز از کشور چین میباشد.

۱_(۱۱)

بسیاری از هواداران ایرانی این بازیگر در سایت های مختلف از این خبر ناراحت شدند چون دوس داشتند مین هو در یک سریال به جای فیلم سینمایی بازی کند. چون لی پس از وارثان که در سال ۲۰۱۳ پخش شد در هیچ سریال دیگری بازی نکرده. از یک طرف باید به اون ها حق داد چون هواداران بی شمار او در ایران انتظار فراوانی رو برای وی تو این ۲ سال اخیر کشیدند ولی از طرفی دیگر باید به این نکته اشاره داشت که قراره این فیلم جهانی بشه و مطمئنا مین هو با این فیلم جهانی تر خواهد شد.

در هر صورت باید صبر کرد و دید آیا این فیلم انتظارات را فراهم خواهد کرد یا خیر.

1394/04/02 - 05:10:08
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي