امروز یکشنبه 26 آبان 1398

کیم وو بین یک جنتلمن واقعی

كد خبر    :  3623
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/05/05 - 05:05:06
کیم وو بین یک جنتلمن واقعی تولد هنرپیشه ی بسیار معروف کره ی جنوبی یعنی کیم وو بین هستش. به همین بهانه بد نیس اطلاعاتی از این بازیگر بدونید.

این بازیگر ۲۶ ساله کار خود را با مدلینگ آغاز کرد و به عنوان مدل در بسیاری از شوهای لباس حضور داشت و پس از آن به بازیگری روی آورد.

جالب است بدونید صمیمی ترین دوست کیم وو بین لی جونگ سوک هست. این ۲ در زمان مدل بودن با هم همکار بودن و دمر سریال مدرسه ۲۰۱۳ نیز به عنوان ۲ دوست با هم همبازی بودن.

معروف ترین کار های این بازیگر سریال های مدرسه ۲۰۱۳ و سریال وارثان و فیلم سینمایی twenty  یا همون ۲۰ میباشد. کیم وو بین شاید موفق ترین بازیگر سریال وارثان بود و بدون شک هیچ کسی به غیر از او نمیتوانست آن نقش را به خوبی بازی کند. اما در این سریال زیر سایه ی لی مین هو قرار داشت ولی به نظر خیلی ها حتی قوی تر از لی مین هو هم در آن سریال بازی کرد. همپنین او بارها و بارها به برنامه ی رانینگ من دعوت شده و لحظات بسیار شادی رو واسه ی بینندگان اون برنامه به وجود آورده.

۸۳۹۵۴۳۰۲۲۹۰۷۰۹۶۱۷۰۵۴ کیم وو بین و لی مین هو در سریال وارثان

و اما مهمترین ویژگی کیم وو بین.

شاید فکر کنید این بازیگر چون در اکثر نقش هاش شخصیت خشنی داره در خارج از سریال ها نیز خشنه اما شخصیت حقیقی او کاملا با شخصیت داخل فیلم هایش متفاوته و این بازیگر در مهربونی تکه و به همه احترام میذاره. به چند نمونه اشاره میکنم.

در سریال وارثان یک بار پارک شین های و کیم جی وون پایشان پیچ خورد و تنها کسی که با آن ها همدردی میکرد کیم ووبین بود و به اون ها دل گرمی میداد. یکی دیگر از بازیگران مرد سریال هم مریضی ای برایش پیش آمده بود و ووبین مدام پیگیر حال بود.

در یک نمونه ی دیگر یک بار کیم وو بین در حال ترک کشور در فرودگاه بود یکی از هواداران او در حالی که داشت از ووبین عکس میگرفت ناگهان به زمین افتاد. در این هنگام کیم وو بین بدون توجه به خبرنگاران و بادیگاردهایش سریعا به یاری اون هوادا رفت و او را با نهایت احترام از زمین بلند کرد و کیفش را به او داد.

نمونه ی دیگر این که کیم وو بین در تمامی فن میتینگ هایش تا کمر برای هوادارانش خم میشود و نهایت احترام را به آن ها میگذارد و همیشه با مهربانی با آن ها رفتار میکند.

۷۶djdjcp5sz5pl47htai

به همین دلایل به او یک جنتلمن واقعی میگویند. در هر صورت از طرف طرفدارانش تولد او رو بهش تبریک میگیم و امیدواریم در کار های بعدی خود هم موفق باشد.

تگ های کیم وو بین یک جنتلمن واقعی :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي