تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

خبر : از لباس جدید Stephen Amell در فصل چهارم سریال Arrow رونمایی شد + معرفی دو شخصیت کاملا جدید

1394/05/08 - 04:59:49
با انتهای فصل سوم سریال Arrow و اتفاقاتی که در انتهای آن افتاد، طرفداران دنیای کتاب‌های کامیک انتظار داشتند آلیور کوئین هویت و لباس جدیدی را برای خود انتخاب کند


با انتهای فصل سوم سریال Arrow و اتفاقاتی که در انتهای آن افتاد، طرفداران دنیای کتاب‌های کامیک انتظار داشتند آلیور کوئین هویت و لباس جدیدی را برای خود انتخاب کند. در جریان نمایشگاه کامیک-کان از لباس جدید اِستِفِن اَمِل رونمایی شده که درادامه می‌توانید به مشاهده جزئیات بپردازید.

در لباس جدید آلیور این بار خبری از آستین‌‌های لباس قبلی نیست و قسمت‌های چرم بیشتر شده است. این لباس که توسط مایا مانی طراحی شده (در قسمت بالا می‌توانید آن را مشاهده کنید)، شباهت بسیار زیادی به لباس Green Arrow در سری کتاب‌های کامیک New 52 دارد.

در خبری دیگر، کمپانی DC تایید کرد در این فصل سرانجام کوئین لقب Green Arrow را برای خود برمی‌گزیند و وارد فاز جدیدی از زندگی سوپرقهرمانی خود می‌شود.

نظر شما در رابطه با طراحی لباس جدید استفن امل در فصل چهارم سریال Arrow چیست؟

همچنین در جریان نمایشگاه کامیک-کان ۲۰۱۵ و پنل اختصاصی کمپانی DC، از دو شخصیت جدید سریال Arrow که به فصل چهارم این سریال ملحق خواهد شد رونمایی شده است که درادامه می‌توانید به مشاهده جزئیات بپردازید. با زومجی و اخبار سینما و تلویزیون همراه باشید.

شخصیت منفی اَنارکی (Anarky) که در بازی Batman: Arkham Origins هم حضور پیدا کرد، قرار است در فصل چهارم سریال Arrow حضوری جدی داشته باشد.

از طرفی دیگر شخصیت دیگری با نام تِرِفیک (Terrific) که مانند فلیسیتی استاد هک کردن و کارهای کامپیوتری است، به لیست قهرمانان فصل چهارم این سریال ملحق خواهد شد. سازندگان سریال Arrow گفته‌اند ترفیک در کنارِ فلیسیتی در ماموریت‌های آلیور کوئین کمک به او کمک می‌کنند.

همچنین DC در خبری دیگر تایید کرده نیل مَک‌دونا، بازیگر نقش شخصیت منفی دِیمیَن دارک در فصل چهارم این سریال خواهد بود. بنابر اطلاعات منتشرشده، دارک که یکی از اعضای سابق لیگ قاتلان بوده (League Of Assassin’s)، دشمن اصلی کوئین در فصل چهارم سریال Arrow خواهد بود.

فصل چهارم سریال Arrow پاییز امسال از شبکه CW پخش خواهد شد.

1394/05/08 - 04:59:49
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي