امروز چهارشنبه 29 آبان 1398

رابطه های بازیگران کره ای در سال ۲۰۱۵

كد خبر    :  3660
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/05/14 - 04:34:27
رابطه های بازیگران کره ای در سال ۲۰۱۵ سال ۲۰۱۵ سالی بوده که بسیاری از بازیگران مشهور کره ای دستشان رو شده و رابطه هایشان تایید گشته. به ۳ نمونه از مهمترین اون ها میپردازیم.

۱-لی مین هو و بائه سوزی

restmb_jhidxmake.php

به نوعی عجیب ترین خبر سال ۲۰۱۵ برای کره ایا بود. چون لی مین هو طرفداران بیشماری را در کره دارد.

ماجرا از این قرار بود که لی مین هو برای تبلیغات به لندن انگلستان سفر کرده بود ولی سفر او کمی طولانی شد و شک همه رو برانگیخت. پس از مدتی معلوم شد که خانوم سوزی هم طی این مدت در لندن بوده و این دو طی این مدت مخفیانه ملاقات هایی رو در هتلی با هم داشتند و برای این که مخفی بماند با لباس های پوشیده و مبدل همدیگرو میدیدند ولی خبرنگارای تیزبین کره ای آن ها را شکار کردند و عکس هایی از ملاقات های اون ها منتشر کردند.پس از بازگشت این دو به کره کمپانی های هر دوی مین هو و سوزی خبر دیدار این دو را تایید کردند و گفتند این دو از مدت ها قبل با هم قرار میگذاشتند.

بسیاری میگویند رابطه ی این دو فقط منافع اقتصادی داره (مثلا آلبوم بائه سوزی پس از تایید شدن زوج بودن او با مین هو چندین برابر فروش کرد) و در ضمن هر وقت از لی مین هو درباره ی خانوم سوزی سوال شده او با بی میلی برخورد کرده و بحث رو پیچونده و هیچ وقت اسمی از خانوم سوزی نبرده. (لی مین هو کلا زیاد خانوم های کره ای رو تحویل نمیگیره) ولی در هر صورت بعد از یک ماه شکه شدن هواداران این دو پس از چند ماه این رابطه برای همه عادی شده.

 

۲-لی جونگ سوک و پارک شین های

۲۰۱۴۱۰۲۸۰۰۱۲۱۳_۰

بودن این ۲ با هم خیلی محتمل بود و حدود یک ماه پیش تایید شد.

ماجرا از این قراره که لی جونگ سوک و پارک شین های برای تبلیغاتی به جزایر هاوایی سفر کرده بودند و در آنجا گاهی به تنهایی با هم قرارهایی میگذاشتند. همچنین پس از این اتفاق و بازگشت اون ها به کره دیده شده که لی جونگ سوک چندین بار با ماشین شخصی خود دنبال پارک شین های رفته و با هم به رستوران هایی رفتند.خبرنگارای همیشه در صحنه ی کره ای هم عکس های از حضور این دو باهم در رستوران را منتشر کردند.

پس از منتشر شدن این خبر کمپانی های هردوی این بازیگران تمامی اخبار مربوط به آن ها را تکذیب کردند اما هیچ کودوم از این تکذیب کردن ها فایده ای برای مردم کره نداشته و برای همه جا افتاده که این دو با هم قرار میگذارند.

لازم به ذکر است این دو بازیگر در سریال پینوکیو با هم همبازی بودند.

 

۳-کیم وو بین و شین مین آه

CKgdmYGUAAAcr-i

دوست صمیمی لی جونگ سوک و لی مین هو هم غافل ننشسته!! خبر رابطه ی کیم وو بین و شین مین آه چند روز پیش تایید گردید.

قضیه ی آشنایی این زوج از مدلینگه آن هابرای برند جیور دانو شروع شده و این دو ۲ ماهه که دارن باهم قرار میذارن.

دیده شده که وو بین هفته ای چند بار با ماشین شخصی خود به پارکینگ مین آ میرفته و از اونجا باهم به گردش میرفتند و در ماشین باهم غذا میخوردند ولی برای کمتر دیده شدن از ماشین بیرون نمیومدن. ولی باز هم عکاسان و خبرنگاران کره ای عکس هایی را از آن ها منتشر کردند.

برخلاف دو رابطه ی قبلی کمپانی های این دو بازیگر سریعا رابطه ی این دو را تایید کردند و از هوادارانشان خواسته اند که آن ها را حمایت کنند. ولی چیزی که در این رابطه جالب است اینه که شین مین اه  ۳۱ ساله است و ۵ سال از کیم ووبین بزرگتر است!

 

 

در هر صورت سال ۲۰۱۵ پر بوده از این اتفاقات که فقط به ۳تا از اون ها پرداخته شد.

تگ های رابطه های بازیگران کره ای در سال ۲۰۱۵ :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي