امروز پنجشنبه 23 آبان 1398

شایعات رنگ به حقیقت گرفت، سونگ ایل گوک حضورش در جانگ یونگ شیل قطعی شد

كد خبر    :  3681
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/05/22 - 03:03:33
شایعات رنگ به حقیقت گرفت، سونگ ایل گوک حضورش در جانگ یونگ شیل قطعی شد چندی پیش بعضی از سایت های داخلی کره جنوبی از حضور سونگ ایل گوک بازیگر قهار و محبوب کره ای در سریال جانگ یونگ شیل که ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی ا...

چندی پیش بعضی از سایت های داخلی کره جنوبی از حضور  سونگ ایل گوک بازیگر قهار و  محبوب  کره ای در سریال جانگ یونگ شیل که ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی ا ز شبکه کی بی اس ۱  پخش خواهد شد، خبر دادند.  به تازگی سایت دراما بینز ازحضور قطعی سونگ ایل گوک در این سریال خبر داده است. سونگ ایل گوک چند سالی میشود که در هیچ سریالی بازی نکرده است، اما دو سالی هست که در  برنامه تلویزیونی بازگشت سوپرمن به همراه سه قلو های بامزه و شیرینش در شبکه کی بی اس حضور دارد. سونگ یه مشکل بزرگ برای حضور درسریال جانگ یونگ شیل داشت و آن هم  حضورش در بازگشت سوپرمن بود.

اما بالاخره عوامل سریال جانگ یونگ شیل با سازندگان برنامه تلویزیونی بازگشت سوپرمن برای حضور او در این سریال به توافق نهایی رسیدند. باید دید و منتظر ماند که آیا شبکه کی بی اس با وجود حضور سونگ ایل گوک دراین سریال می تواند موفقیت های گذشته خود را دوباره تکرار کند یا خیر؟  با وجود یک فیلنامه قوی و پرکشش می توان این انتظار را داشت که سونگ ایل گوک سال ۲۰۱۶  را برای طرفداران سریال های تاریخی، سالی به یادماندنی خواهد  کرد و نقطه عطفی برای سریال های آتی شبکه کی بی اس شود . 

تگ های شایعات رنگ به حقیقت گرفت، سونگ ایل گوک حضورش در جانگ یونگ شیل قطعی شد :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي