امروز یکشنبه 26 آبان 1398

سریال تقدیم به تو که زیبایی

كد خبر    :  3684
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/05/22 - 03:16:37
سریال تقدیم به تو که زیبایی طبق اطلاعاتی که طی روز های اخیر بنده کسب کردم طرفداران سریال های سبک مدرن کره ای روز به روز در فروشگاه پارسیان فیلم رو به افزایشه. اول از همه بگم...

طبق اطلاعاتی که طی روز های اخیر بنده کسب کردم طرفداران سریال های سبک مدرن کره ای روز به روز در فروشگاه پارسیان فیلم رو به افزایشه.

اول از همه بگم موضوع این پست سریال تو زیبایی نیست اما برای مقدمه باید این سریال رو هم کمی معرفی کنم.

طرفداران سریال های مدرن حتما سریال تو زیبایی رو به خاطر دارند و با اون خاطرات زیادی رو دارن. خیلی ها به واسطه ی یکی از سریال های تو زیبایی و یا پسران فراتر از گل طرفدار این گونه سریال ها شده اند.

۲۶۹۴۱_۳۹۰۰۸۲۴۳۳۴۴۵_۱۱۷۰۰۵۳_n copy

پارک شین های و جانگ گیون سوک با این سریال به اوج شهرت رسیدند.

دوستانی که از داستان سریال اطلاع ندارند خلاصه ی داستان اینه که یک دختر (پارک شین های) به خاطر مشکلی که برای برادرش پیش میاد مجبور میشه خودشو شکل پسر ها در بیاره و موهاشو کوتاه کنه تا به عنوان یک پسر وارد یک گروه خوانندگی مردونه بشه. در این حین اتفاقات جالب و خنده داری برای او رخ میده و به عنوان یک دختر مجبوره دائم نقش یک پسر رو بازی کنه.

 

حالا میخوام به عزیزانی که این سریال رو دوست داشتند مژده ای بدم و اونم اینه که سریالی دیگری مانند تو زیبایی و تقریبا با همون داستان در سال ۲۰۱۲ در کره و شبکه ی اس بی اس ساخته شده.

zgchoqmva20l9ts5w3

سریال تقدیم به تو که زیبایی

بازیگران:  چوی مین هو (عضو گروه خوانندگی شاینی) ۱۳۷۲۶۰۱۲۰۱۱

 

سولی (عضو گروه خوانندگی اف ایکس) h2DTZ

 

لی هیون وو ۱۴۰۲۳۵۵۳۲۸-e509f19d64-o

 

داستان سریال از این قراره که سولی (گو جه هی) به خاطر مشکلاتی مجبور میشه به مدرسه ای بره که فقط پسرهای ورزشکار تو اون حضور دارن و به همین واسطه مجبور میشه خودشو شبیه پسر ها کنه و…..

این سریال تقدیم به همه ی طرفداران سریال تو زیبایی

تگ های سریال تقدیم به تو که زیبایی :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي