امروز یکشنبه 26 آبان 1398

اعتراض به فصل دوم ” True Detective”

كد خبر    :  3692
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/05/24 - 21:15:49
اعتراض به فصل دوم ” True Detective” با وجود اینکه آمار ببیندگان سریال “کارآگاه واقعی” در نوع خودش خوب است و هنوز هم بینندگان خودش را هر هفته جذب می‎کند

با وجود اینکه آمار ببیندگان سریال “کارآگاه واقعی” در نوع خودش خوب است و هنوز هم بینندگان خودش را هر هفته جذب می‎کند اما گفت‎وگوهای آنلاین چیز دیگری می‎گویند. اینطور که به نظر می‎رسد، خیلی‎ها به روند داستان‌پردازی سریال در فصل دوم انتقاد دارند.

 

منبع اعتراض این چنینی به سریال، عکسی بود که در اینستاگرام پخش شد و در آن آگهی‌ای را با عکس کالین فارل و وینس وان نشان می‎دهد و زیر آن اینطور نوشته شده: “گمشده: علاقه. اگر شما می‎دانید که در این فصل از سریال “کارآگاه واقعی” چه خبر است لطفا با شماره‌ی ۹۱۰۳۳۷۲۳۶۹ تماس بگیرید”.این اعلامیه، دست پخت جیسون سائنز، طنزپرداز ساکن نیویورک است. او به هالیوود ریپورتر گفته:

“این اعلامیه و جهانی شدن‎اش احتمالا تاثیر خودش را می‎گذارد. چون نشان می‎دهد، خیلی‎ها هستند که از این فصل سریال راضی نیستند”.شماره‎ی درج شده در این اعلامیه به جایی وصل نمی‎شود و سائنز در این باره گفته، این در واقع سمبلی است از این فصل از سریال که به بن‌بست خورده و چیزی در چنته ندارد.سائز همچنین گفته که هنوز دست‌اندرکاران سریال و شبکه‎ی اچ بی او عکس‌العملی به این کار طنز نشان نداده‎اند. سائنز ادامه می‎دهد: “من یکی از طرفداران پر و پا قرص فصل اول سریال بودم. دوست دارم که این فصل هم مثل قبلی خوب باشد به همین دلیل این اعلامیه را درست کردم تا ناراحتی‎ام را از طریق طنز ابراز کنم. فکرش را هم نمی‎کردم که مردم اینطور عکس‌العمل نشان بدهند و قضیه بزرگ شود”.

تگ های اعتراض به فصل دوم ” True Detective” :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي