تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

خبر : خبر فوری درباره ی کیم وو بین

1394/06/06 - 19:33:24
یک خبر بسیار غافلگیرکننده درباره ی کیم وو بین پخش شد. خبر حضور کیم وو بین در یک سریال کره ای تایید شد. جالب این جاست که این خبر تا الان...


یک خبر بسیار غافلگیرکننده درباره ی کیم وو بین پخش شد.

خبر حضور کیم وو بین در یک سریال کره ای تایید شد. جالب این جاست که این خبر تا الان کاملا از تمام رسانه ها مخفی شده بود. کیم وو بین پس از ۳ سال قرار است به دنیای درام های کره ای برگرده.

ztbpsbma1jii918gkifd

سریالی که او قبول کرده یک ملودرام است و هنوز اسم اون به طور دقیق مشخص نشده ولی قراره که در اوایل سال ۲۰۱۶ به روی آنتن بره. به احتمال فراوان شبکه ی SBS این سریال را پخش خواهد کرد.

 

و اما خبر جالب تر درباره ی سریال این هس که بازیگر نقش زن آن کاملا برای همه ی ما آشناس و اون هم کسی نیز جز بائه سوزی!!!!!! بله…. خانوم سوزی هم قبول کرده که نقش مقابل کیم وو بین رو بازی کنه.

suzy-i-want-to-become-a-happy-virus-that-gives-people-happiness

خانوم سوزی هم که داستان رابطه ی او با لی مین هو مدت ها بر سر زبان ها بود و هنوز هم هست پس از مدت ها به دنیای سریال ها برمیگرده.

 

نویسنده ی این سریال خانوم لی کیونگ هی هست که توانایی زیادی در سریال های سبک عاشقانه و ملودرام داره. او نویسنده ی سریال هایی مانند روزهای فوق العاده و متاسفم دوست دارم بوده و بسیار سرشناس است.

 

خب باید گفت که بازیگران این سریال فوق العاده هستند و انتظار از این سریال بسیار بالاست.

مثل این که در سال ۲۰۱۶ با سریال های بسیار جذابی روبه رو خواهیم بود. ابتدا که خبر سونگ ایل گوک برای بازی در جانگ یونگ شیل رسید. سپس خبر حضور لی مین هو در یک فیلم سینمایی رسید. بازگشت کیم جونگ سان با سریال مهمانخانه دار را شاهد خواهیم بود و همچنین خبر بازگشت لی جونگ سوک هم بسیار محتمل به نظر میرسد.

بی صبرانه منتظر سال ۲۰۱۶ خواهیم ماند.

1394/06/06 - 19:33:24
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي