تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

خبر : فصل پنجم سریال Homeland به داعش، پوتین و اسنودن می‎پردازد

1394/06/13 - 04:49:35
مهره‎های مهم سیاسی در فصل پنجم سریال “میهن-Homeland ” پررنگ‎تر می‎شوند.


مهره‎های مهم سیاسی در فصل پنجم سریال “میهن-Homeland ” پررنگ‎تر می‎شوند.

مدیر شبکه‎ی Showtime ، دیوید نوینز در مراسم TCA اعلام کرد که با وجود این که فصل پنجم دیگر در خاورمیانه نمی‏‌گذرد و اتفاقات آن در آلمان رخ می‎دهد اما این سریال تریلر جاسوسی قرار است این بار، موضوعات مهمی مانند گروه داعش و ولادیمیر پوتین را زیر ذره بین بگذارد.

نوینز گفته: “اپیزود اول بلافاصله به روسیه می‎پردازد. اینکه چه نقشه‎هایی دارند و هدف‌شان چیست. تهیه‎کنندگان سریال احساس کردند که استفاده از موضوع گروه داعش از آنجا که تازه است باعث می‎شود مردم بیشتر با آن ارتباط برقرار کنند. تا موقعی که موضوعات تازه باشند، هیچ یک از فصل‎های این سریال شبیه به قبلی نخواهد شد”.

نوینز در مورد اینکه کار کردن در آلمان چگونه است اینطور پاسخ داد: “برلین مثل یک چهار راه می‎ماند. چهارراهی بین بلوک شرق قدیم و غرب. چهارراهی بین اروپای غربی و جهان مسلمانان. این شهر سخت‌گیرانه‎ترین قوانین را در تمام جهان دارد. این فصل قرار است این تم‎ها و روابط بین‎شان را بررسی کند”.

داستان فصل جدید از دو سال بعد از حوادث فصل چهارم آغاز می‎شود. کری متینسون حالا به برلین منتقل شده و در یک موسسه‎ی امنیتی خصوصی مشغول به کار است.

نویینز با قاطعیت اعلام کرد که این سریال به این زودی‎ها تمام نمی‎شود و قابلیت ادامه یافتن تا چندین سال دیگر را نیز دارد. وی در این باره که آیا کلیر دینز با این قضیه مشکل دارد یا خیر گفت: “فکر نمی‎کنم بشود “میهن” را بدون کلیر دینز تصور کرد. قرارداد او چندین ساله است و به این زودی‎ها ما را ترک نخواهد کرد”.

1394/06/13 - 04:49:35
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي