تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

خبر : نگاهی به فیلم Captain America: Civil War

1394/06/15 - 23:54:16
فیلمبرداری فیلم کپتن امریکا: جنگ داخلی به تازگی تمام شده است. آخرین صحنه های فیلمبرداری که به نظر می‌رسید شامل صحنه های اکشنی از کپتن امریکا، وینترسُلجر، فالکون، Black Panther و حتی هاک آی میشد در برلین آلمان صورت گرفت


فیلمبرداری فیلم کپتن امریکا: جنگ داخلی به تازگی تمام شده است. آخرین صحنه های فیلمبرداری که به نظر می‌رسید شامل صحنه های اکشنی از کپتن امریکا، وینترسُلجر، فالکون، Black Panther و حتی هاک آی میشد در برلین آلمان صورت گرفت. از دیگر لوکیشن های فیلم میتوان به آمریکا و پورتوریکو اشاره کرد. به نظر می رسد با وجود شخصیت های مختلف و داستان عظیمی که فقط خود کپتن امریکا را شامل نمی‌شود، می‌توانیم آن را اونجرز ۲٫۵ بنامیم.

داستانی هیجان‌انگیز این بار انتقام‌جویان را نه در کنار هم بلکه در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. ستیو راجرز (کپتن امریکا) به دنبال باکی بارنز (وینتر سلجر)، دوست قدیمی خود است. باکی با Hydra همکاری داشت. سازمانی مخفی و تروریستی که در آرزوی مدیریت جهان است. این سازمان حتی در قتل پدر و مادر تونی ستارک (آیرن من) نیز نقش داشت. همچنین آیرن‌من کسی بود که آلتران را درست کرد که بعدا باعث جنگ بزرگی شد.

captain-america-sebastian-stan-135213

این فیلم مارول با بقیه بسیار متفاوت است. در «جنگ داخلی» دشمن مشترکی وجود ندارد. بلکه اونجرها به دو گروه تقسیم شده‌اند. تیم کپتن امریکا و تیم ایرن‌من. طبق صحنه‌ی بعد از تیتراژ فیلم Ant-Man، فالکون و انت‌من در تیم کپتن امریکا هستند. انتظار می‌رود War Machine در تیم آیرن‌من باشد.اینکه Black Widow، Scarlet Witch، Visionو Hawkeye در کدام تیم هستند را باید در فیلم ببینیم. Thor در این فیلم حضور ندارد. به نظر می‌رسد اتفاقاتی که برای او می‌افتد را در فیلمی مستقل خواهیم دید. حضور هالک هم دقیقا مشخص نیست. ممکن است بروس‌بنر حضور داشته باشد در فیلم ولی احتمالا او را به شکل هالک نمی‌بینیم.

از جذابیت های این فیلم، مردعنکبوتی جدید است. Tom Holland نقش این ابرقهرمان را ایفا می‌کند و دیگر خبری از اندرو گارفیلد نیست. در ابتدا قرار بود حضوری کوتاه در فیلم داشته باشد ولی هرچقدر جلوتر رفتیم مشخص شد که برنامه های زیادی برای مردعنکبوتی در این فیلم داشتند و یکی از نقش های اصلی «جنگ داخلی» است. به غیر از مردعنکبوتی، برای اولین‌بار، Black Panther را نیز می‌بینیم. نقش این شخصیت را Chadwick Boseman ایفا می‌کند. هر دو کاراکتر جدید را بعدا در فیلمی مستقل از هرکدامشان دوباره خواهیم دید.

Captain-America-3-Civil-War-Cap-vs-Iron-Man-artwork

در آن سو تبهکارها و در راس آنها Hydra است. Baron Zemo با بازی Daniel Bruhl و همینطور بازگشت Crossbones از اصلی‌ترین چهره های منفی داستان هستند. اما نباید یک نکته را فراموش کرد و آن هم حضور مارتین فریمن در این فیلم است که به نظر می‌رسد یکی از نقش های منفی را بازی خواهد کرد.

این فیلم به کارگردانی برادران روسو ششم می ۲۰۱۶ (۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵) اکران می‌شود.

1394/06/15 - 23:54:16
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي