امروز پنجشنبه 23 آبان 1398

با چهره‌های جدید سریال The Flash در فصل ۲ آشنا شوید

كد خبر    :  3872
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/07/19 - 04:58:28
با چهره‌های جدید سریال The Flash در فصل ۲ آشنا شوید در حالی که سریال The Flash در فصل ۱ بر «سفر در زمان» تمرکز داشت، اما در فصل ۲ قرار است بر وقایع «زمین ۲» تمرکز کند که در اصل نتیجه همان سفر در زمان فاجعه‌بار قسمت آخر فصل ۱ است

در حالی که سریال The Flash در فصل ۱ بر «سفر در زمان» تمرکز داشت، اما در فصل ۲ قرار است بر وقایع «زمین ۲» تمرکز کند که در اصل نتیجه همان سفر در زمان فاجعه‌بار قسمت آخر فصل ۱ است؛ جایی که به گفته‌ی «اندرو کرایزبرگ»، «ایده‌ی چندجهانی و همزادی» وجود دارد.

جی گاریک Jay Garrick          تدی سیرز Teddy Sears

«جی گاریک»، «فلش» زمین ۲، به عنوان مرشد «بری» در فصل ۲ حضور دارد. اما زندگی با «جی» خوش و خرم نخواهد بود. «کرایزبرگ» در رابطه با شخصت «جی» گفته:

جی یه ذره تکبرآمیز رفتار می‌کنه. جی یه ذره دنیادیده‌تره و چیزای زیادی دیده. اون مدت بیشتری فلش بوده پس تو کارش ماهرتره. اون کلی تاریکی دیده و همین اونو یه ذره خسته کرده. اون فکر می‌کنه که بری راجع‌به راه و رسم دنیا یه ذره ساده فکر می‌کنه.

ولی همونطوری که گاریگ چیز جدیدی به بری اضافه می‌کنه، بری هم همین کارو واسه گاریک می‌کنه. یکی از بزرگترین موهبت‌های بری – و این حقیقتاً یکی از بزرگترین موهبت‌های خود گرنت گاستین هم هست – اینه که واقعاً یه جور انرژی واگیردار و خلوص قلب داره که باعث می‌شه بخوای آدم بهتری باشی. همونقدر که بری از جی یاد می‌گیره که چطور فلش باشه، جی هم همونقدر از بری یاد می‌گیره که چطور آدم بهتری باشه.

والی وست Wally West          کینون لانسدیل Keiynan Lonsdale

با اینکه می‌دانیم که «والی وست» در آینده تبدیل به شخصیت «بچه فلش» خواهد شد ولی در ابتدا او را در نقش یک نوجوان معمولی خواهیم دید، درست همانطور که «روی هارپر» را در «پیکان» دیدیم. «کرایزبرگ» گفته:

من تحول شخصیت والی وست رو مثل تحول شخصیت «کولتون هاینز» (بازیگر نقش روی هارپر) می‌بینم. همونطور که «کولتون هاینز» یه روز لباس «آرسنال» رو تنش کرد جای تعجب نداره که «والی وست» هم یه روزی لباس «بچه فلش» رو تن کنه.

در این فصل شاهد یک والی «خودسر» خواهیم بود که به تیم «آزمایشگاه‌های استار» ملحق می‌شود. همچنین شاهد وفق یافتن «بری» به حضور او خواهیم بود. «کرایزبرگ» ادامه داد:

بخشی از این فصل مربوط به رشد کردن و بالغ شدن بری نه فقط به عنوان فلش، بلکه به عنوان بری آلنه. یه دفعه با یه بچه‌ی خودسر آشنا می‌شه که خوب رفتار نمی‌کنه و گوش به حرف نمی‌ده و سریع بی‌ادبی می‌کنه – که همه‌ی این رفتارها دقیقاً مختص والی وسته – و بعد والی رو می‌بینیم که وارد دنیای آزمایشگاه‌های استار می‌شه. ولی خب دنیای این شخصیت‌ها کلی خنده و شوخی میاره تو سریال.

 

 

زوم Zoom

با اینکه شخصیت منفی اصلی این فصل «فلش» نیز همانند فصل قبلی یک تندرو است و می‌تواند از «فلش معکوس» نیز تندتر بدود ولی با او فرق دارد و یک چیز متفاوت است. «کرایزبرگ» گفت:

ما یک بادپای دیگه رو به عنوان شخصیت منفی می‌خواستیم ولی این دفعه می‌خواستیم یه ذره متفاوت‌ترش کنیم. فلش معکوس بیشتر واسمون احساس یه جنگجو رو داشت و چیزی که این بار می‌خواستیم یه چیزی بود که بیشتر حس و حال یه هیولا رو داشته باشه. وقتی که بالاخره زوم رو می‌بینید، شکل یه جنّه و خیلی ترسناکه. زوم مخوف‌تره. ماسک واقعاً محشری هم داره.

یکی از چیزهای بسیار خوب در فصل قبل فاش شدن هویت «فلش معکوس» بود. در این فصل نیز گویا سریال همین روند را برای هویت «زوم» در پیش می‌گیرد.

درست مثل ولز، اونم یه نقشه‌ی دقیق و یه دلیل دقیق و تمیز برای انجام کاراش داره. وقتی فصلو شروع می‌کنیم اون شخصیت منفی زمین ۲ هستش و حالا تونسته به زمین ۱ هم دسترسی پیدا کنه. یه بار دیگه تیم ما خودشون دشمنشونو به وجود آوردن. اینکه زوم چطور نقشه‌شو پیاده می‌کنه داستان ۹ قسمت اول ماست.

پتی اسپیووت Patty Spivot          شانتل ون‌سانتن Shantel VanSanten

«پتی اسپیووت» به عنوان مامور پلیسی به تصویر کشیده می‌شود که مشتاق پیوستن به گروه ضربت ضد متاانسان‌هایی است که «جو وست» ساخته است. وی همچنین یک معشوقه‌ی احتمالی برای بری آلن نیز می‌باشد. «کرایزبرگ» در مورد او گفته:

اون یه دلیل مشخص برای مبارزه با متاانسان‌ها داره که بعداً در طول فصل این دلیلو می‌فهمیم. اون یه دانشمند خوره‌ی علمم هست. اون واقعاً از جنبه‌ی عملی قضیه خوشش میاد و اون و بری تو همین مورد رابطشون با هم جوش می‌خوره. ولی به غیر از علم اون عاشق اکشن هم هست.

اون تو قسمت دوم ارزش‌های خودشو به عنوان یکی از اعضای گروه ضربت ضد متاانسان‌ها ثابت می‌کنه. یکی از چیزای معرکه راجع‌یه پتی اینه که جلوی یه سارق بانک رو گرفتن با جلوی کسی که می‌تونه خودشو شکل گاز دربیاره یا کسی که می‌تونه آب و هوا رو کنترل کنه فرق داره. تو همون اوایل فصل، یه لحظه‌ی مهم وجود داره که پتی تنها پلیسیه که از جاش تکون نمی‌خوره و همین به جو نشون می‌ده که اون لیاقتشو داره.

 

جسی کوئیک Jesse Quick          ویولت بین Violett Beane

«جسی کوئیک» نیز از دیگر بادپایان این فصل «فلش» خواهد بود. این شخصیت در چندین قسمت از فصل دوم حضور پیدا خواهد کرد و از او به عنوان «یک دانشجوی درخشان ولی عجیب و غریب که در نبرد بین «فلش» و «زوم» گیر می‌افتد» یاد شده است. «جسی چمبرز» یا همان «جسی کوئیک» در دنیای کمیک دختر قهرمانان عصر طلایی کمیک، «لیبرتی بل» و «جانی کوئیک» است و در ران‌های «جف جانز» در کمیک‌های «فلش» و «انجمن عدالت آمریکا» نقش مهمی را ایفا کرد. پدر «جسی» به او فرمولی را آموخت که به او اجازه می‌داد تا از «نیروی سرعت» انرژی بکشد.

تگ های با چهره‌های جدید سریال The Flash در فصل ۲ آشنا شوید :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي