امروز یکشنبه 26 آبان 1398

حضور David Beckham در فیلمی از BBC

كد خبر    :  3914
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/08/10 - 19:48:52
حضور David Beckham در فیلمی از BBC دیوید بکهام در حال کسب آمادگی برای حضور در فیلم سینمایی شبکه بی‌بی‌سی است. دیوید بکهام ستاره پیشین فوتبال جهان در حال کسب آمادگی برای انجام هفت بازی در هفت قاره جهان است . این فیلم سینمایی که شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی ساخت آن را برعهده دارد…

دیوید بکهام ستاره پیشین فوتبال جهان در حال کسب آمادگی برای انجام هفت بازی در هفت قاره جهان است . این فیلم سینمایی که شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی ساخت آن را برعهده دارد «بکهام: فقط به عشق‌ِ بازی» نام دارد.

در این فیلم قرار است کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال انگلیس در مقابل تیم‌های محلی متشکل از اقشار مختلف جامعه و در دوره افتاده‌ترین نقاط کره زمین فوتبال بازی کند برای مثال پاپوا در گینه‌نو و یا قطب جنوب از جمله مقاصد بکهام برای سفر و انجام بازی فوتبال ۷ یا ۱۱ نفره خواهند بود. البته بکهام خارج از مستطیل سبز به بررسی و کشف ابعاد زندگی افرادی که در سخت‌ترین شرایط زندگی روزمره خود را سپری می‌کنند نیز خواهند پرداخت.

سفرهای بکهام در این فیلم با رسیدن او به آغاز زندگی حرفه‌ای‌اش یعنی وزرشگاه الدترافورد شهر منچستر به پایان خواهد رسید . در آخرین بخش این فیلم در الدترافورد، بکهام با انجام بازی در مقابل تیمی از ستاره‌های فوتبال جهان که در دوران بازی بارها مقابل آنها قرار گرفته بازی خواهد کرد.

هنوز جزئیات بیشتری در خصوص زمان اکران این فیلم ارائه نشده است.

تگ های حضور David Beckham در فیلمی از BBC :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي