تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

خبر : احتمال تغییر در زمان پخش game of thrones تا ادامه دار شدن سریال doctor who تا ۱۴فصل

1394/08/14 - 04:58:28
Steven Moffat نویسنده سریال doctor who طی یک مصاحبه اعلام کرد برنامه ریزیها برای این سریال تا ۱۴ فصل هست که تا سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به طول خواهد انجامید ! AMC رسما برنامه تلویزیونی TALKING DEAD رو برای فصل ششم تمدید کرد !این برنامه بعد از پخش هر اپیزود از سریال the walking dead از amc پخش میشود و با حضور عوامل…


Steven Moffat نویسنده سریال doctor who طی یک مصاحبه اعلام کرد برنامه ریزیها برای این سریال تا ۱۴ فصل هست که تا سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به طول خواهد انجامید !

 

AMC رسما برنامه تلویزیونی TALKING DEAD رو برای فصل ششم تمدید کرد !این برنامه بعد از پخش هر اپیزود از سریال the walking dead از amc پخش میشود و با حضور عوامل و یا بازیگران این سریال به بررسی و جواب سوالات اپیزود پخش شده میپردازند .

hulu تاریخ پخش سریال جدید ۱۱/۲۲/۶۳ رو ۱۵ فوریه ۲۰۱۶ اعلام کرد …..

Max Borenstein تهیه کننده سریال Minority Report اعلام کرد این سریال در صورت کنسلی یک پایان راضی کننده خواهد داشت .

 

 با توجه به اعلام شبکه HBO در پخش سه سریال خودش در ماه فوریه و ۱۰ قسمتی بودن این سریالها انتظاره میرود که فصل ششم GOT  حتی شاید به ماه MAY نیز پخش ان به تاخیر بیوفتد !

Phil Autelitano توسعه دهنده سریال nashville اعلام کرد بزودی این سریال برای فصل پنجم توسط abc تمدید خواهد شد .

سری جدید مجموعه قدیمی و معروف STAR TREK در سال ۲۰۱۷ با بازیگران و دنیایی جدید برای شبکه CBS تهیه و پخش خواهد شد .این مجموعه با سه فصل و از سال ۱۹۶۶ تولید و تا سال ۲۰۱۳ ادامه داشت که چند فیلم سینمایی نیز از روی این مجموعه ساخته شد .

1394/08/14 - 04:58:28
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي