امروز پنجشنبه 23 آبان 1398

احتمال تغییر در زمان پخش game of thrones تا ادامه دار شدن سریال doctor who تا ۱۴فصل

كد خبر    :  3932
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/08/14 - 04:58:28
احتمال تغییر در زمان پخش game of thrones تا ادامه دار شدن سریال doctor who تا ۱۴فصل Steven Moffat نویسنده سریال doctor who طی یک مصاحبه اعلام کرد برنامه ریزیها برای این سریال تا ۱۴ فصل هست که تا سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به طول خواهد انجامید ! AMC رسما برنامه تلویزیونی TALKING DEAD رو برای فصل ششم تمدید کرد !این برنامه بعد از پخش هر اپیزود از سریال the walking dead از amc پخش میشود و با حضور عوامل…

Steven Moffat نویسنده سریال doctor who طی یک مصاحبه اعلام کرد برنامه ریزیها برای این سریال تا ۱۴ فصل هست که تا سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ به طول خواهد انجامید !

 

AMC رسما برنامه تلویزیونی TALKING DEAD رو برای فصل ششم تمدید کرد !این برنامه بعد از پخش هر اپیزود از سریال the walking dead از amc پخش میشود و با حضور عوامل و یا بازیگران این سریال به بررسی و جواب سوالات اپیزود پخش شده میپردازند .

hulu تاریخ پخش سریال جدید ۱۱/۲۲/۶۳ رو ۱۵ فوریه ۲۰۱۶ اعلام کرد …..

Max Borenstein تهیه کننده سریال Minority Report اعلام کرد این سریال در صورت کنسلی یک پایان راضی کننده خواهد داشت .

 

 با توجه به اعلام شبکه HBO در پخش سه سریال خودش در ماه فوریه و ۱۰ قسمتی بودن این سریالها انتظاره میرود که فصل ششم GOT  حتی شاید به ماه MAY نیز پخش ان به تاخیر بیوفتد !

Phil Autelitano توسعه دهنده سریال nashville اعلام کرد بزودی این سریال برای فصل پنجم توسط abc تمدید خواهد شد .

سری جدید مجموعه قدیمی و معروف STAR TREK در سال ۲۰۱۷ با بازیگران و دنیایی جدید برای شبکه CBS تهیه و پخش خواهد شد .این مجموعه با سه فصل و از سال ۱۹۶۶ تولید و تا سال ۲۰۱۳ ادامه داشت که چند فیلم سینمایی نیز از روی این مجموعه ساخته شد .

تگ های احتمال تغییر در زمان پخش game of thrones تا ادامه دار شدن سریال doctor who تا ۱۴فصل :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي