امروز پنجشنبه 23 آبان 1398

اولین پوستر فیلم Warcraft منتشر شد

كد خبر    :  3933
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/08/14 - 05:00:45
اولین پوستر فیلم Warcraft منتشر شد کمپانی های فیلمسازی Universal و Legendary اولین پوستر فیلم Warcraft را منتشر کردند و گفته شده است که تریلر فیلم نیز جمعه منتشر خواهد شد که بلافاصله در سایت قرار خواهد گرفت… Duncan Jones با فیلم قبلیِ Moon کارگردانی این فیلم را که بر اساس بازی مشهوری به همین نام است…

Duncan Jones با فیلم قبلیِ Moon کارگردانی این فیلم را که بر اساس بازی مشهوری به همین نام است بر عهده دارد.

warcraft-poster-teaser

بازی World of Warcraft پرطرف‌دارترین و عظیم‌ترین بازی نقش‌آفرینی آن‌لاین کلان (MMORPG) است که توسط شرکت Blizzard طراحی و توسعه داده شده است. دنیایی که در این بازی خلق شده است، به طرز وصف‌ناپذیری وسیع و بزرگ بوده و در آن بازی‌کننده می‌تواند به واسطه ی شخصیت‌هایی که به سلیقه‌ی خودشان طراحی و ساخته‌اند، درون بازی با دیگر کاربران ارتباط برقرار کند. تعداد کاربران این بازی در زمان اوج خود به ۱۲.۵ میلیون نفر رسیده بود که این میزان در مقایسه با دیگر بازی‌های آن‌لاین، رقم بسیاری بالایی به حساب می‌آید. در حال حاضر World of Warcraft در حدود ۷ میلیون کاربر آنلاین دارد.

از سال ۲۰۰۶ میلادی شرکت‌های Legendary Pictures و Blizzard اعلام کردند که با هم در ساخت فیلمی سینمایی Warcraft همکاری خواهند کرد. حدود نه سال است که این فیلم در مرحله‌ی تولید قرار دارد و طی این سال‌ها با مشکلات و فراز و نشیب‌های بسیاری مواجه شده.

بازیگران فیلم  Warcraft :

warcroft

درجناح Alliance ما می دانستیم که آقای Travis Fimmel (بازیگر سریال Vikings) نقشی را ایفا می کنند اما هم اکنون مشخص شده است که این نقش، قهرمان Alliance یعنی Lothar می باشد. فردی که همه چیز را فدای محافظت از Azeroth می کند.

warcroft (1)

آقای Ben Foster (بازیگر The Messenger و Lone Survivor) در نقش Medivh حضور دارند. شخصیتی که درون بازی، Dark Portal را گشود و باعث ورود نیروهای Burning Legion به Azeroth می شود.

نقش دستیار Medivh یعنی Khadgar را نیز آقای Ben Schnetzer (بازیگر The Book Thief) بر عهده دارند.

خانم Ruth Negga (بازیگر Agents of S.H.I.E.L.D) بازیگر نقش Lady Taria خواهند بود که ملکه Stormwind محسوب می شوند.

خانم Paula Patton (بازیگر Mission: Impossible – Ghost Protocol) بازیگر نقش Garona هستند. یک اورک که باید ببینید به چه کسی وفادار است.

warcroft (3)

Toby Kebbel (بازیگرDawn of the Planet of the Apes و Prince of Persia: The Sands of Time) قهرمان جناح Horde می باشد. این شخصیت کسی نیست جز Durotan که به عنوان رئیس قبلیه Frostwolf شناخته می شود.

نقش دست راست Durotan یعنی Orgrim را آقای Rob Kazinsky (بازیگر سریال True Blood) بر عهده دارند.

warcroft (4)

آقای Clancy Brown (بازیگر Starship Troopers و The Shawshank Redemption) در نقش بزرگترین رئیس اقوام اورک یعنی Blackhand حضور دارد.

در آخر هم آقای Daniel Wu (بازیگر Europa Report) در نقش یک جادوگر اورک به نام Gul’Dan بازی می کنند که اولین وارلاک سری بازی Warcraft نیز قلمداد می شود.

تاریخ اکران : June 10, 2016

Warcraft-poster-1

Warcraft-poster-2

warcraft-2016-image-gallery-ogrim-robert-kazinsky

تگ های اولین پوستر فیلم Warcraft منتشر شد :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي