امروز پنجشنبه 23 آبان 1398

اولین تصاویر حضور Andrew Garfield و Liam Neeson در Silence ـه Martin Scorsese

كد خبر    :  4004
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1394/08/28 - 03:40:46
اولین تصاویر حضور Andrew Garfield و Liam Neeson در Silence ـه Martin Scorsese آرشیو خبرهامون رو که نگاه مینداختم تقریبا دو سال پیش اولین خبر ساخت فیلم Silence ـه Martin Scorsese رو منتشر کرده بودیم ، کتابی به نوشته ی Shusaku Endo بنام Silence رو تبدیل به فیلم کند که در مورد دو کشیش در قرن هفدهم است که هنگام سفر خود به ژاپن که به منظور یافتن رهبرشان می باشد ، مورد شکنجه و…

آرشیو خبرهامون رو که نگاه مینداختم تقریبا دو سال پیش اولین خبر ساخت فیلم  Silence ـه Martin Scorsese رو منتشر کرده بودیم ، کتابی به نوشته ی Shusaku Endo بنام  Silence رو تبدیل به فیلم کند که در مورد دو کشیش در قرن هفدهم است که هنگام سفر خود به ژاپن که به منظور یافتن رهبرشان می باشد ، مورد شکنجه و آزار افرادی ناشناس قرار می گیرند.

این عکس جدید لیام نیسن-Liam Neeson را در نقش پدر کریستواو فریرا نشان می دهد. لیام نیسن برای نقش حدود بیست پوند وزن کم کرده است.

این بازیگر ۶۳ ساله می گوید: «مارتین تا این سطح از فداکاری و تعهد را نیاز داشت که  انجام دادیم. او از همه ما خواست  لاغر شویم. اندر و و آدام درایور هم وزن کم کردند. آدام که افراط کرد. او قبلا در نیروی دریایی ارتش بوده وقتی دستور می گیرد تا ته قضیه می رود. آدام شبیه زندانی بود که از آشویتس بیرون آمده باشد.»

لیام نیسن درباره دوران فیلمبرداری از تهدید آمیز رفتار کردن مارتین اسکورسیزی گفت.

«او اسطوره است. به عنوان بازیگر باید با این مساله کنار بیایید که من هم کنار آمدم… سرصحنه نیز او به سکوت نیاز دارد. مانند هر کارگردانی فیلمبرداری را قطع می کند وقتی می خواهد راهنمایی کند یا سکانسی را توضیح بدهد. یعنی همه-حتی کسی که چهل یارد آن سو تر دارد نقاشی می کند باید دست از کار بکشد. اگر کوچک ترین صدایی بشنود، به هم می ریزد و دستور می دهد که احترام بگذارید. او حکم به سکوت می دهد به خصوص که برای این فیلم واجب بود.»

فیلمبرداری در شهر تایپه بود که زلزله ای به قدرت ۶٫۱ ریشتر شهر را لرزاند و لیام نیسون در طیقه پانزدهم هتل به سر می برد. او می گوید: «وحشتناک بود. دنیا زیرپایم لرزید.»

لیام نیسون سریع از پله ها به سمت طبقه همکف رفت. خوشبختانه آسیب جانی کسی ندید. سکوت سال آینده به نمایش عمومی درمی آید. (کافه سینما)

silence-liam-neeson

تگ های اولین تصاویر حضور Andrew Garfield و Liam Neeson در Silence ـه Martin Scorsese :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي