امروز یکشنبه 26 آبان 1398

ازدواج آن جائه هیون و گو های سون

كد خبر    :  4385
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1395/01/25 - 21:10:22
ازدواج آن جائه هیون و گو های سون این روزا در کره ی جنوبی دائما خبر میرسه که فلانی با فلانی داره قرار میذاره و دیگه یه چیز کاملا عادی ای شده. حالا خبر رسیده که آن جائه هیون و گو های سون قراره ازدواج کنند. این دو چندی پیش تایید کرده بودند که باهم قرار میذارن و حالا قرار شده که به احتمال زیاد ۱۱ مارچ هم ...

این روزا در کره ی جنوبی دائما خبر میرسه که فلانی با فلانی داره قرار میذاره و دیگه یه چیز کاملا عادی ای شده.

حالا خبر رسیده که آن جائه هیون و گو های سون قراره ازدواج کنند. این دو چندی پیش تایید کرده بودند که باهم قرار میذارن و حالا قرار شده که به احتمال زیاد ۱۱ مارچ هم ازدواج کنند.

۰۰۰۶۷۳۶۴

این ۲ زوج سریال خون هم بودند که سال ۲۰۱۵ از شبکه ی کی بی اس پخش شد و خیلیا این سریال رو دیدند. همچنین اینو هم بگم گو های سون ۳ سال از آن جه هیون بزرگتره.

هر کی سریال پسران فراتر از گل رو دیده باشه گو های سون رو میشناسه که در اونجا زوج لی مین هو بود.

اما مسئله ی جالبی که این روزها در کره مد شده اینه در قرارهایی که بین بازیگرا و یا خواننده ها گذاشته میشه سن خانم ها بالاتر از آقایونه. در بسیاری از سریال ها هم همین وضع رو میبینیم و تقریبا دیگه جا افتاده سن زن ها بیشتر از مردها باشه. مثال های فراوانی رو میشه در رابطه با این موضوع زد که بسیارند. بسیاری از کره ای ها معتقدند علت چنین اتفاقی اینه که بازیگران ماهر تعدادشون کم شده و مجبورن از بازیگرای سن بالاتر استفاده کنند.

در هر صورت طرفداران این ۲ بازیگر از ازدواج این ۲ استقبال کردند و اعتراضی سر رابطه ی این ۲ وجود نداشت چون هر ۲ بسیار محبوب اند.

تگ های ازدواج آن جائه هیون و گو های سون :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي