امروز یکشنبه 26 آبان 1398

آپدیت آخرین پست اینستاگرام سونگ ایل گوک

كد خبر    :  4400
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1395/02/02 - 19:01:17
آپدیت آخرین پست اینستاگرام سونگ ایل گوک روز پدر رو تبریک میگم. به مناسبت روز پدر خواستم این پست درباره ی یکی از موفق ترین پدرهای کره ای باشه. سونگ ایل گوک با این عکس از ۳ قلوهاش اینستای خودش رو به روز کرد. البته ما تمام پست های او رو به دلیل زیاد بودن نمیتونیم قرار بدیم. آدرس اینستای ...

سونگ ایل گوک با این عکس از ۳ قلوهاش اینستای خودش رو به روز کرد. البته ما تمام پست های او رو به دلیل زیاد بودن نمیتونیم قرار بدیم. آدرس اینستای سونگو دارید و میتونید خودتون به پیجش سر بزنید. و اما عکس :

۱۲۹۶۰۱۶۰_۱۵۸۴۱۲۵۳۰۵۲۳۳۳۰۸_۱۴۹۳۷۶۴۹۲۷_n

همون طور که مشاهده میکنید سونگ با انتشار این عکس از ۳ قلوها از اون ها در حال خوراکی خوردن عکس انداخته. اگر علاقه به اسم این ۳ قلوها دارید من اون ها رو به شما معرفی میکنم. نفر سمت چپ پسر اوله به اسم دائه هان که عینکی هم شده. نفر دوم یعنی پسر دوم سمت راستی هست که اسمش مینگوک هست. مینگوک طرفدارای زیادتری نسبت به اون ۲تای دیگه داره! نفر سوم هم مانسه که نفر وسطیه.

جالبه بدونید جمع اسم این ۳قلوها میشه دائه هان مینگوک مانسه که یعنی زنده باد کره ی جنوبی. این جمله یک جمله ی ملی در کره هست و سونگ ایل گوک طوری نام ۳قلوهایش را انتخاب کرده که شعار ملی به حساب میاد.

۱۰۳۶۹۳۵۳_۱۶۷۰۸۸۷۸۳۹۸۴۵۳۸۳_۷۲۳۹۲۷۴۹۸_n

این روزها هم با پخش مجدد سریال جومونگ از شبکه ی نمایش دیدن چهره ی دوس داشتنی سونگ ایل گوک به آدم انرژی میده. همچنین سونگ هم بارها از ایرانی ها حمایت کرده و گفته باز هم دوس دارم به ایران بیام.

اگر هم علاقه به برنامه ی سونگ و ۳قلوهاش رو دارید برنامه ی بازگشت سوپرمن رو ببینید. همچنین کلیپ های تبلیغاتی آن ها هم در بسیاری از سایت ها یافت میشه.

تگ های آپدیت آخرین پست اینستاگرام سونگ ایل گوک :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي