تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

خبر : ریتینگ قسمت آخر نسل خورشید و اخبار مربوط به این سریال

1395/02/02 - 19:03:12
دیگه همه میدونید این روزا سریال نسل خورشید رو بورس بود و به توضیحات اضافه احتیاجی نیست. آخرین قسمت این سریالم پخش شد و با ریتینگ ۴۱/۶ به پایان رسید. این روزا هیچ سریالی رو نمیشد پیدا کرد که ریتینگش به ۴۰ رسیده باشد و کی بی اس پس از سال ها به ۴۰ درصد رسید. و اما اخباری درباره ...


آخرین قسمت این سریالم پخش شد و با ریتینگ ۴۱/۶ به پایان رسید. این روزا هیچ سریالی رو نمیشد پیدا کرد که ریتینگش به ۴۰ رسیده باشد و کی بی اس پس از سال ها به ۴۰ درصد رسید.

و اما اخباری درباره ی این سریال :

pic-51170-1455974471

خبر اول اینه که این سریال در چین هم به محبوبیت فراوانی رسید. چون کره ای ها به توجه چینی ها خیلی اهمیت میدن.

خبر دوم هم اینه که سونگ جون کی چنان به محبوبیت رسیده که خانه ی مادربزرگ او که در روستایی دور افتاده در کره بود تبدیل به جاذبه ی گردشگری شده.

خبر سوم حاکی از اینه که ۱۰ پارت آهنگ یا همون ost از این سریال به بیرون اومد.

خبر چهارم به واسطه ی محبوبیت فراوان مردم کره خواستار قسمت دوم از این سریال هستند که عوامل سریال هم گفتند شاید احتمالش باشه. (که البته بعیده. برای دل خوشی مردم گفتن فقط)

خبر پنجم این سریال هم اکنون در چندین کشور دیگه در حال پخشه و عوامل نسل خورشید از جمله بازیگران به واسطه ی این سریال به چندین کشور دعوت شدند.

Descendants_of_the_Sun

 

سخن آخر : در هر صورت نسل خورشید هم به پایان رسید. اما عوامل موفقیتش چی بود که این همه طرفدار داشت؟ خیلیا میگن سبک سریال نسل خورشید کاملا متفاوت با بقیه ی سریال ها بود و داستانش متفاوت و جذب کننده بود. شاید باز باید مدت ها منتظر بود تا شاهکاری با ریتینگ بالای ۴۰ درصد دید.

1395/02/02 - 19:03:12
برچسب هاي خبر :شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي