امروز پنجشنبه 23 آبان 1398

نظرات George RR Martin درباره ی اسپین آف سریال محبوب Game of Thrones

كد خبر    :  4406
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1395/02/02 - 19:14:08
نظرات George RR Martin درباره ی اسپین آف سریال محبوب Game of Thrones وقتی که جمعه ی گذشته مدیرهای اجرایی سریال “Game Of Thrones” یعنی “David Benioff” و “D.B.Weiss” اعلام کردند که شاید فقط ۱۳ قسمت بعد از فصل ۶ باقی بمونه،بعضی از طرفدارها بلافاصله شروع به این سوال کردند که آیا امکان این هست که داستان سریال با یک اسپین آف دیگه ادامه پیدا کنه؟؟؟یک روز بعد “Michael Lombardo” یکی از عوامل فیلم اعلام کرد…

وقتی که جمعه ی گذشته مدیرهای اجرایی سریال “Game Of Thrones” یعنی “David Benioff” و“D.B.Weiss” اعلام کردند که شاید فقط ۱۳ قسمت بعد از فصل ۶ باقی بمونه،بعضی از طرفدارها بلافاصله شروع به این سوال کردند که آیا امکان این هست که داستان سریال با یک اسپین آف دیگه ادامه پیدا کنه؟؟؟یک روز بعد “Michael Lombardo” یکی از عوامل فیلم اعلام کرد که تا به الان برنامه ای برای یک اسپین آف دیگه نبوده اما اگه برنامه ای چیده بشه مطمئنا کاره خوبی برای انجام شدنه.

با توجه به این بحث ها مصاحبه ای با George RR Martin ترتیب داده شد و در پیرامون این موضوع بحث شد :

“مطمئنا هیچ کمبودی در امکانات و داستان وجود نداره، همه ی قسمت های “The Naked City” _ یکی از سریال هایی که در بچگیم میدیدم_تنها با یک صدا به پایان میرسید : هشت میلیون داستان در The Naked City وجود داره،این یکی از اونا بود. هشت میلیون داستان در وستروس (Westeros) هم وجود داره… و حتی داستان های بیشتر در اسوس (Essos) و سرزمین های دیگه وجود داره.یک جهان داستان،منتظرن تا تعریف بشن…البته اگرHBO علاقمند باشه. بهترین کتاب مرتبط که میتونه به فیلم یا سریال تبدیل بشه داستانهای Dunk & Egg هست.

داستانهای Dunk & Egg از سری رمان های نوشته شده توسط George R.R Martin هست که، در همون جهانGame Of Thrones خلق شده اما ۹۰ سال قبلتر از این سریال.داستان درباره ی ماجراجویی های Ser Duncan the Tall،فرمانده ی آینده ی Kingsguard(گاردپادشاهی) هست ، و رئیسه او ، پرنس Aegon”Egg” Targaryen  _شاه آینده ی Westeros هست . تا به الان سه رمان از این مجموعه انتشار یافته ; (The Hedge Knight(1998 و (The Sworn Sword(2003 و (The Mystery Knight(2010 . مارتین برنامه داره که رمان های بیشتری از این مجموعه بنویسه.

مارتین حتی بهترین راه برای انتشار این رمان هارو هم پیدا کرده.”هر رمان خودش میتونه یک فیلم دو ساعته ی مجزا باشه،این احتمالا راه بهتری نسبت به سریال هفتگی هست.”

 

قسمت اول فصل ۶ سریال Game Of Thrones ، با نام The Red Woman(زن قرمز) دوشنبه از شبکه ی HBOپخش خواهد شد و به این انتظار یک ساله پایان میده.

تگ های نظرات George RR Martin درباره ی اسپین آف سریال محبوب Game of Thrones :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي