امروز یکشنبه 26 آبان 1398

قطعی : لی مین هو و جون جی هیون در درام جدید SBS

كد خبر    :  4551
نويسنده  :  مدير
تاريخ خبر :  1395/03/16 - 07:03:30
قطعی : لی مین هو و جون جی هیون در درام جدید SBS خب بلاخره انتظار هواداران لی مین هو به پایان رسید و او قبل سربازیش در یک سریال بازی خواهد کرد. شاید شنیده بودید که مین هو مشغول بررسی یک سریال بود و سرانجام قبول کرد بازی در سریال افسانه ی دریای آبی رو به عهده بگیره و پس از وارثان که مربوط به ۳ سال قبل بود سریال جدیدی بازی ...

خب بلاخره انتظار هواداران لی مین هو به پایان رسید و او قبل سربازیش در یک سریال بازی خواهد کرد.

شاید شنیده بودید که مین هو مشغول بررسی یک سریال بود و سرانجام قبول کرد بازی در سریال افسانه ی دریای آبی رو به عهده بگیره و پس از وارثان که مربوط به ۳ سال قبل بود سریال جدیدی بازی کنه.

۱_(۱۱)

دوستانی که بخش معرفی سریال ها رو دنبال میکردن هم خانم جون جی هیون رو میشناسن که در سریال تو که از ستاره ها اومدی با کیم سو هیون همبازی بود.

You_Who_Came_From_the_Stars-p1

و اما اطلاعاتی درباره ی این سریال : نویسنده ی افسانه ی دریای آبی همون نویسنده ی سریال تو که از ستاره ها اومدی هستش. تعداد قسمت ها ۲۰ میباشد و قراره در آبان ماه از شبکه ی SBS پخش بشه. یعنی اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی.

lee-min-ho-dan-jun-ji-hyun_20160419_164138

خبر دیگه درباره ی لی مین هو اینه که فیلم سینمایی جدیدش بخشش شکارچی هم به زودی از سینماهای کره و چین پخش خواهد شد.

مطمئنا طرفداران مین هو بسیار خوشحالند که بلاخره او را در سریالی جدید خواهند دید. لی مین هو پس از سریالش و احتمالا حضورش در مراسم آخر سال SBS راهی سربازی خواهد شد.

تگ های قطعی : لی مین هو و جون جی هیون در درام جدید SBS :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي