تقویم شمسی

nextpay_trust_logo

شو راو 7 ژانویه 2019

شو راو 7 ژانویه 2019

كد محصول : 3372
قيمت : 6,000 تومان
0
از 0 نظر

راو امشب با دعوای رولینز و لشلی در پشت صحنه شروع میشه، ما میبینیم که اونا با هم درگیر شدند و بقیه سعی دارند سواشون کنند اما دعوا تا خود سالن هم ادامه داره و بالاخره مامورا موفق میشن دو کشتی گیر را جدا کنند و همگی به پشت صحنه میرند.راو امشب با دعوای رولینز و لشلی در پشت صحنه شروع میشه، ما  میبینیم که اونا با هم درگیر شدند و بقیه سعی دارند سواشون کنند اما دعوا تا خود سالن هم ادامه داره و بالاخره مامورا موفق میشن دو کشتی گیر را جدا کنند و همگی به پشت صحنه میرند.

سینا به رینگ میاد و میگه هر چی به رسلمنیا 35 نزدیک بشیم اتفاقهایی مثل این دعوا بیشتر پیش میاد چون رولینز هم برای ایندش داره مبارزه میکنه. سینا میگه منم در رویال رامبل هستم تا شانسم را برای بودن در رسلمنیا 35 محک بزنم. مکینتایر وارد میشه
او شکل موهای سینا را مسخره میکنه و سینا میگه تو واسه چی اومدی
درو میگه این اواخر هر کی بیاد و زیادی حرف بزنه من ساکتش میکنم. سینا کمی باهاش بحث میکنه و میگه اگر آماده ای بیا مسابقه بدیم، در این لحظه لشلی و راش میان و میگن ما اومدیم راجب رولینز توضیح بدیم. اون دیوونه شده چون فکر میکنه ما نزاشتیم تا ریمچش مقابل امبروز را داشته باشه. لشلی هم حرف های راش را تایید میکنه که بازم رولینز میاد و لشلی را به باد کتک میگیره اما امبروز به کمک لشلی میاد. سینا میره به نفع رولینز دخالت میکنه که مکینتایر مانعش میشه. هیلها شروع به زدن فیسها میکنند و بالور میاد و حال هیلها رو میگیره و مکینتایر رو پرت میکنه بیرون..


 

ریوایول مقابل رود و گیبل / برای کمربندهای تگ تیم راو
 

بایرون کوربین مقابل الیاس

 

دین امبروز در پشت صحنه برای ست رولینز رجز میخونه
 

جیندر ماهال و آلیشیا فاکس مقابل امبر مون و آپولو کروز

 

نایا جکس مقابل ساشا بنکس

 

دین امبروز مقابل ست رولینز / برای کمربند اینترکانتیننتال

برچسب هاي :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي